Tato aplikace pro Android zařízení umožňuje hodiny plně ovládat. Některé zařízení s Androidem se během připojovacícho procesu od hodin odpojují, a snaží se připojit zpět k domácímu Wi-Fi routeru. Toto chování prakticky znemožňuje hodiny připojit k internetu. Pokud na tento problém narazíte, zkuste prosím pro připojení využít jiného zařízení nebo jiné platformy. Tento problém se vztahuje pouze na proces připojení hodin k internetu, jakmile jsou hodiny připojeny, je možné se z Android aplikace pohodlně ovládat.

Odkaz ke stažení:

Úvodní stránka

Po startu aplikace se nacházíte na úvodní stránce. Při orientaci zařízení na výšku jsou naspod obrazovky tři záložky – Home (Úvodní stránka), My Clock (Moje hodiny) a Help (Nápověda). Záložka Home Vás vrátí na úvodní stranu. Záložka My clock slouží k připojení nových hodin a pro ovládání stávajících hodin. Záložka Help otevře tuto webovou nápovědu. Úvodní stránka zobrazuje aktuální čas v telefonu pomocí grafiky s digitrony.

Portrait mode

Landscape mode

Moje hodiny

Záložka My Clock zpřístupňuje většinu funkcí aplikace. Provede Vás připojením hodin k internetu a využijete ji i při nastavování hodin.

Nápověda

Tlačítko Help otevře tuto webovou nápovědu, která je rovněž dostupná na adrese http://docs.daliborfarny.com.