Na této stránce naleznete rychlé shrnutí kroků, které je třeba udělat pro zprovoznění Vašich nových Puri Nixie Clock.

Používání hodin s připojením k internetu

 1. Zvolte si, jak chcete hodiny ovládat
  Existují tři možnosti, jak k hodinám přistupovat – iOS aplikace, která funguje na telefonech iPhone a tabletech iPad, Android aplikace, a konečně konfigurační stránka která běží ve většině prohlížečů.
 2. Přihlašte se
  Nejdříve si vytvořte uživatelský účet s Vaší emailovou adresou, přihlašte se, a pokračujte připojením hodin k internetu. Respektujeme Vaše soukromí, zadaná emailová adresa je použita pouze pro zaslání odkazu na reset hesla, v případě, že jej zapomenete.
 3. Připojte hodiny k Vaší Wi-Fi síti
  Aby se hodiny mohly připojit k Wi-Fi routeru, potřebují znát heslo a název sítě. Nejdříve přepněte hodiny do připojovacího módu (vypnutím hodin během startovací sekvence a jejich opětovným připojením). Připojte se k hodinám v některé z aplikací, vyhledejte Vaši Wi-Fi síť, vložte heslo pro přístup k síti a potvrďte připojení hodin. Hodiny se připojí k Wi-Fi síti a spárují s Vaším uživatelským účtem.
 4. Nakonfigurujte hodiny
  Jakmile jsou hodiny připojeny k internetu, uvidíte je v aplikaci a zpřístupní se Vám možnost je nakonfigurovat. Hotovo!

Používání hodin bez připojení k internetu

 1. Zvolte si, jak chcete hodiny ovládat
  Existují dvě možnosti, jak k hodinám přistupovat – iOS aplikace, která funguje na telefonech iPhone a tabletech iPad, Android aplikace. Bohužel
  konfigurační stránka zatím nepodporuje přímé připojení.
 2. Připojte se k hodinám napřímo přes Wi-Fi
  Nejdříve přepněte hodiny do připojovacího módu (vypnutím hodin během startovací sekvence a jejich opětovným připojením). Nyní se k hodinám připojte z aplikace, a zvolte přímé připojení.
 3. Nakonfigurujte hodiny
  Komunikace s hodinami nyní probíhá napřímo z Vašeho mobilního zařízení bez využití internetu. Nakonfigurujte parametry hodin dle potřeby, hotovo!
 4. Ruční seřízení času
  Čas od času bude potřeba ručně seřídit čas v hodinách pomocí přímého připojení.
Last modified: 21 November 2021