Časová zóna

Zvolte časovou zónu podle toho, kde jsou Vaše hodiny umístěny. Časová zóna označuje časový posun oproti Greenwichskému času a také obsahuje data přechodů na letní a zimní čas.

Formát času

Hodiny mohou čas zobrazovat v 12h a 24h formátu, zvolte ten, který Vám vyhovuje.

Letní a zimní čas

Hodiny umí přepínat letní a zimní čas automaticky (při nastavení na Auto) nebo zůstat trvale v letním/zimním čase pokud jsou přepnuty do on*/*off. Datum přepnutí času je určen podle zvyklostí v dané časové zóně.

Zobrazení data

Hodiny mohou zobrazovat aktuální datum, na výběr jsou tři možnosti zobrazení. Při výběru Pouze den je zobrazen pouze aktuální den, bez měsíce a roku, tento způsob zobrazení data se vizuálně odlišuje od zobrazení času – přepnutí do časového módu je dobře vidět periferním viděním a není možné si ho splést s časem. Dále je na výběr zobrazení plného data ve formátu DD.MM.YY or MM.DD.YY. Datum se zobrazuje na displeji každou minutu po dobu 4 sekund (mezi 31. a 35. sekundou).

Uvozovací nula

Zapnutím této funkce bude levý digitron automaticky vypnut, pokud je na něm zobrazena nula. V praxi to znamená zobrazení času 9:54 místo 09:54, první digitron je vypnut.
Overview of the configuration parameters in the configuration website.

Last modified: 23 November 2021